Twoje zadania:

  • Wsparcie w przygotowywaniu prezentacji, raportów, zestawień i ofert dla klientów
  • Aktualizowanie bazy projektów i doświadczeń
  • Aktualizowanie bazy CRM
  • Organizowanie webinarów, szkoleń, konferencji i innych eventów dla klientów
  • Przygotowywanie i publikacja materiałów w mediach społecznościowych i na stronie internetowej
  • Przygotowywanie i wysyłka mailingów (email marketing)
  • Przygotowywanie zgłoszeń do rankingów
  • Prowadzenie kalendarza marketingowego
  • Bieżące wsparcie zespołu w zakresie prowadzonych działań business development i marketingowych

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Doświadczenie w pracy w zespole marketingu w kancelarii prawnej lub podatkowej
  • Znajomość branży podatkowej lub prawnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym PowerPoint
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi marketingowych oraz social mediów
  • Znajomość aktualnych trendów w obszarze komunikacji marketingowej
  • Umiejętność realizowania wielu projektów równolegle oraz samodzielnej organizacji pracy
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • Dokładność i dbałość o szczegóły

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz jasno określoną ścieżkę kariery
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Zajęcia języka angielskiego online
  • Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Możliwość uczestniczenia w drużynie sportowej, imprezach integracyjnych
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy

Prześlij swoje CV jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany powyższym stanowiskiem

1630+
Legal experts
26
International locations
8
Core sectors
3
Transformational trends
1
Client approach