Asystent/ka w kancelarii prawnej

Job Details

Date posted:
4 Lipiec 2024
Department:
Business support
Location:
Polska
Main office:
Warszawa
Job type:
Role:

Description

Jesteśmy nowoczesną kancelarią prawną, która łączy wiedzę prawniczą, znajomość rynku lokalnego i wieloletnie międzynarodowe doświadczenie ze zrozumieniem potrzeb i celów biznesowych naszych klientów. Ściśle współpracujemy z naszymi zagranicznymi partnerami, aby zapewnić klientom najwyższy poziom wsparcia, niezależnie od jurysdykcji. Poszukujemy osób, które kierują się naszymi wartościami, takimi jak zaufanie, współpraca, kreatywność oraz zaangażowanie.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

TWOJE ZADANIA:

  • Kompleksowe wsparcie administracyjne wybranego zespołu lub zespołów
  • Dbanie o wizerunek kancelarii
  • Zarządzanie kalendarzem partnera/ów i poszczególnych członków zespołu
  • Organizowanie spotkań z klientami, wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń, warsztatów i konferencji
  • Koordynowanie wyjazdów służbowych
  • Formatowanie dokumentów oraz archiwizacja dokumentów i korespondencji
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Obsługa wewnętrznych systemów informatycznych, prowadzenie baz klientów i projektów
  • Wsparcie przy wystawianiu faktur i monitorowaniu zaległych płatności
  • Pomoc przy wewnętrznych projektach i inicjatywach kancelarii, w tym koordynacja wybranych projektów
  • Wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników i współpracowników kancelarii, w tym bieżąca współpraca z pozostałymi Asystentami/kami i Recepcjonistami/kami

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim lub podobnym administracyjnym
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
  • Dyspozycyjność
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność, samodzielność i wykazywanie się inicjatywą

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy w trybie hybrydowym
  • Możliwość zdobywania nowych kompetencji, rozwoju zawodowego oraz jasno określoną ścieżkę kariery
  • Atmosferę, która sprzyja budowaniu relacji i poszerzaniu kompetencji
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Zajęcia online z języka angielskiego (legal/tax English) oraz języka niemieckiego
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i kartę PETHELP
  • Możliwość uczestniczenia w drużynie sportowej, imprezach integracyjnych
  • Pracę w nowym i nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy

Fill out the form and send your CV via eRecruiter